Konkurs Złoty Medal PRW

konkurs Zloty medal PRW_banner 2v1

Już po raz drugi Polska Rada Winiarstwa ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Złoty Medal PRW –  wybór konsumentów. Celem tegorocznej edycji jest wyłonienie najpopularniejszych z najlepszych win i wyrobów winiarskich pasujących do różnych okazji w roku. Na swoich faworytów głosować może każda osoba pełnoletnia poprzez formularz umieszczony na stronie www.prw.sitspoz.pl. Konkurs trwa  w dniach 23.04 – 23.05. 2014 r. Do wygrania zapas win i wyrobów winiarskich na cały rok. W sumie do rozdania prawie 100 butelek!

Do organizowanego przez Polską Radę Winiarstwa konkursu zgłoszone zostały wina i inne wyroby winiarskie stanowiące szeroki wachlarz wyśmienitych produktów. Od aromatycznych win gronowych, przez przyjemnie słodkie wina deserowe po szlachetne miody pitne i orzeźwiające cydry. Całe bogactwo rozmaitości tych trunków sprawia, że świetnie pasują one do najrozmaitszych okazji w roku, zarówno tych bardziej jak i mniej odświętnych. Letnie garden party z przyjaciółmi, długi zimowy wieczór przed telewizorem, rodzinny obiad, wspólne gotowanie, romantyczna kolacja czy imieniny lub urodziny. Każdy znajdzie tu na pewno coś dla siebie. Biorąc udział w konkursie uczestnik pomaga stworzyć unikalną listę topowych wyrobów winiarskich najlepiej jego zdaniem pasujących do danej okazji.

Konkurs przebiega w czterech kategoriach i biorą w nim udział najlepsze wyroby winiarskie prezentowane przez czołowych polskich producentów, importerów i dystrybutorów należących do PRW. W każdej z kategorii wyłoniony zostanie jeden zwycięzca.

Wyniki konkursu zostaną zaprezentowane na konferencji prasowej Polskiej Rady Winiarstwa w czerwcu br.  Wydarzeniu towarzyszyć będzie degustacja  nagrodzonych produktów poprowadzona przez profesjonalnego sommeliera.

Kategorie konkursowe:

  1. Food&Wine.
  2. Letnie Garden Party.
  3. Długie Zimowe Wieczory.
  4. Świętujemy! (sylwester, imieniny, urodziny).

Jak wziąć udział w konkursie?

Należy wejść na stronę prw.sitspoz.pl i w zakładce konkursowej:

  1. oddać głos na jeden z wyrobów winiarski w każdej z czterech kategorii konkursowych.

oraz

  1. utworzyć kreatywne hasło promujące Polską Radę Winiarstwa.

 

Nagroda

Zbuduj swoją własną piwniczkę! Biorąc udział w konkursie i oddając głos na swoich faworytów możesz wygrać zestaw 36 butelek win i wyrobów winiarskich opakowanych w gustowne drewniane skrzyneczki. Uwaga! Oprócz nagrody głównej aż 10 nagród pocieszenia, po 6 butelek każda!

Jury:

•          Elżbieta Pawłowska, Dyrektor Biura Polskiej Rady Winiarstwa

•          Wojciech Gogoliński, redaktor magazynu Czas Wina

•          Sylwia Jasińska, Agencja Kuźnia PR 

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE