„Podróże z winem w tle”

Taki tytuł nosił wykład, jaki wygłosiła Pani Ewa Pustoszkin, Brand & PR Manager firmy TiM, członek zarządu Polskiej Rady Winiarstwa na tegorocznych Targach Podróże, które odbyły się 7.12 br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Uczestnicy prelekcji zostali zabrani w podróż do najpiękniejszych i najodleglejszych winnic świata. Głównym punktem programu była winna wycieczka do Chile z marką Cono Sur.Ewa

Zgromadzeni goście mogli nie tylko zapoznać się z pasjonująca historią powstawania win ekologicznych Cono Sur, ale również poczuć prawdziwy smak Ameryki Południowej. A wszystko to dzięki degustacji doprawionej ciekawymi anegdotami Pani Ewy z jej własnej wyprawy do Chile. Całość dopełniła fotorelacja, która zabrała słuchaczy na wirtualny spacer po winnicach włoskich, francuskich oraz kalifornijskich. Prezentacja ukazała różne oblicza enoturystyki przekonując, że wino to dobry pretekst do odbycia niezwykłych podróży i uzyskania niezapomnianych wspomnień, z którymi pozostaniemy na całe życie. Wystąpienie Pani Ewy Pustoszkin udowodniło, że wino to coś więcej niż alkohol, to styl życia! Słuchacze z dużym zainteresowaniem wysłuchali samego wykładu, a tuż po nim, w kuluarach zadawali wiele pytań odnośnie samych podróży oraz gdzie można dostać Cono Sur, którym delektowali się podczas spotkania.

Polska Rada Winiarstwa i jej członkowie to nie tylko eksperci rynku wina, ale przede wszystkim prawdziwi pasjonaci kultury związanej z winem. Jak mówiła Pani Ewa Pustoszkin: Wszystko dzieje się „z miłości do wina”. Chcąc dzielić się tą właśnie miłością Polska Rada Winiarstwa wychodzi do społeczeństwa z pełnymi pasji opowieściami, które przekazuje w rozmaitej formie. Udział w Targach Podróże to jeden z takich sposobów.